DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
GERİ DÖN

Ofis Mobilyalarında Farklı Bir Duruş Görmek İstiyorsanız, Lotsofis’e uğrayın…

23 yıllık bir firma Lotsofis. Ofis mobilyaları üzerine üretim yapıyorlar. 10 bin metrekarelik fabrikada 65 çalışan ile ürünlerini kendileri üretiyorlar. 17 ülkeye ihracat yapıyorlar ve 40 şehirde bayileri var. Lotsofis’te gördüğünüz tüm ürünler, 40 şehirde satılıyor. Ankara, İzmir, Gaziantep gibi bütün büyük şehirlerde ürünler satışta. Tanzanya’da çok güçlü bir bayileri var ve aynı zamanda da orada ortakları var. Suudi Arabistan’da Mekke yolu üzerinde mağazaları var. Fuarların hepsine katılıyorlar. 
 
Firma sahibi  Yalçın Yılmaz, özellikle belediyeler ağırlıklı kurumların hepsiyle çalışıyor. Kişiye özel mimarlık ofislerinde de aktifler, proje anlamında da destek oluyorlar. 3.köprüyü çalışan Freşa firmasının bütün işlerini 10 yıldır Lotsofis yapmakta. Büyükşehir Belediyesi ile Ümraniye Belediyesi’nin 15 yıldır burada işlerini yapıyorlar. Tersanelerdeki büyük firmalarının gümrük işlerini de (gemilerin içlerinde kullanılan mobilyaları) yine aynı şekilde Lotsofis karşılamakta. Sahada pazarlama elemanları mevcut.
 
Dış ticaret yapan, yurt dışında gezen ve proje takibi yapan elemanları var.  Hedefleri, ofis piyasasında 2-3 tane bilindik firmanın içine girmek. Bu konuda son 4-5 yıldır da yatırımlarını son derece güçlü bir şekilde arttırmaktalar. Libya ve Dubai’deki fuarlara da katılmayı düşünüyorlar. Sürekli büyümeye çalışan bir yapıya sahip olan Lotsofis,  Modoko’da 2 ayrı mağaza ile hizmet vermekte. Ürünlerin  %99’u kendi ürünleri. Dışarıdan hiçbir şekilde ürün alıp satmıyorlar. 
 
SOSYAL MEDYA
DİĞER HABERLER
GELECEK SAYIDA
Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi - Ümraniye/İSTANBUL
2015 © Copyright © Modoko. Tüm hakkı saklıdır. Materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.