DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
GERİ DÖN

MODOKO’YA KARDEŞ GELDİ…

Vestel, Samsung ve Siemens mağazaları 6 Nisan’da gerçekleşen Modoko’daki açılışını, Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik önderliğinde gerçekleştirdi…

Faruk Seydan (Gürsey A.Ş.) 1969 yılından beri beyaz eşya ve elektronik sektöründe hizmet veren VESTEL, SAMSUNG ve SIEMENS bayileri ile müşterileri buluşturan değerli bir iş adamı. 6 Nisan’da gerçekleşen Modoko’daki 15. Mağaza açılışını Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik önderliğinde gerçekleştirmiş oldu. Açılışa, Modoko Yönetim Kurulu ve Modoko mağaza sahipleri olmak üzere Vestel Anadolu Yakası bölge yöneticileri de katıldı.

Özellikle Yönetim Kurulunun desteği ile daha çok yol kat edileceğinin altını çizen Seydan; “Modoko’daki mağazaların pratik ve zahmetsiz bir nefes olacağını ifade ederken, on beş gün içindeki izlenimlere göre doğru yerde olduğumuzu bir kere daha anladık” ifadelerine yer verdi.

Kendisine, evlenecek çiftlere özel fırsatlar olup olmayacağını sorduğumuz Seydan, özellikle açılışa özel çeyiz paketlerini, uygun fiyatlarla tüketici ile buluşturacaklarından da söz etti.

Vestel Anadolu Yakası Ataşehir ofisinden sorumlu Tacettin Yıldız, Serkan Bektaş ve Alper Sayan’da açılışa katıldı. Vestel’in her yıl periyodik olarak %30 büyüme hedeflerinin mutlaka sağlandığını belirten Yıldız, “Hedeflerin ülkemizde ve Avrupa’da birinci olmak olduğunu, Türkiye’de iç piyasada bu büyümeyi gün geçtikçe daha da arttıracağız” ifadelerine yer verdi.

Modoko Yönetim Kurulu Başkanı İ. Etem Özçelik; “Bugün bu şekliyle yol alan mağazacılık anlayışı, mobilya sektöründe çok büyük bir ihtiyaçtı. Biz de böylesine büyük bir kurumun arayışı içindeydik. Daha önce birçok talep de gelmişti ancak bu kurum, bizim için çok daha mantıklı bir seçim oldu. Bölgeye sağlayacağı katma değer noktasında şüphemiz yok, kendilerine başarılar dileriz” ifadelerinde bulundu.

 

 

 

 

 

 

SOSYAL MEDYA
DİĞER HABERLER
GELECEK SAYIDA
Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi - Ümraniye/İSTANBUL
2015 © Copyright © Modoko. Tüm hakkı saklıdır. Materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.