DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
KÜNYEEkibimizi yakından tanıyın!

Feridun İCAN / İmtiyaz Hakkı Sahibi

Feridun İCAN / İmtiyaz Hakkı Sahibi

İmtiyaz Hakkı Sahibi

Serap ENTÜRK / Reklam Müdürü

Ankara'da doğdu. Evli ve 2 çocuk annesidir. Bilgisayar programcılığı bölümünden 1999 yılında mezun olduktan sonra, Enerji Petrol Gazetesi'nde Reklam Koordinatörü olarak reklam sektörüne ilk adımını attı. İlerl..

Serap ENTÜRK / Reklam Müdürü

Yayın Direktörü

Ankara'da doğdu. Evli ve 2 çocuk annesidir. Bilgisayar programcılığı bölümünden 1999 yılında mezun olduktan sonra, Enerji Petrol Gazetesi'nde Reklam Koordinatörü olarak reklam sektörüne ilk adımını attı. İlerleyen yıllarda fuar organizatörlüğü ve İçişleri Bakanlığı Mahalli idareler Derneğinde Dernek Koordinatörü görevini yürüttü. Bu arada eğitimini İşletme Fakültesi'nden mezun olarak tamamladı.

2004 yılında Modoko Yönetim Kurulu Asistanı olarak başladığı görevine Reklam Müdürü olarak halen devam etmektedir. Aynı zamanda Modoko Life Exclusive Dergisi'nin Yayın Direktörü görevini başarıyla sürdürmektedir.

Duygu YILMAZ / Editör

İletişim sektörüne reklam ajansında Trafikerlik yaparak ilk adımı atan Duygu Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Show TV'de 6 yıl boyunca İnteraktif Haber Depa..

Duygu YILMAZ / Editör

Editör

İletişim sektörüne reklam ajansında Trafikerlik yaparak ilk adımı atan Duygu Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Show TV'de 6 yıl boyunca İnteraktif Haber Departmanı İçerik Editörlüğü sonrası, ABD San Francisco ESL Academy'de Movie Class eğitimi aldı. Ardından "Buen Dia Family School'da" asistanlık yapan Duygu Yılmaz, ülkesine döner dönmez Tezahurad Ajansta Reklam Yazarlığı yaparak çeşitli kampanyalarda çalıştı.

Modoko'nun tam hizmet ajansı olan Tezahurad Ajans bünyesinde halen  Modoko Life Exclusive Dergisi'nin Yayın Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hümeyra SARIAL / Görsel Yönetmen

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Hümeyra Sarıal, 20 senelik reklam ajansı ve basın sektörü deneyimleri sonucu, Modoko Life Exclusive’nin Görsel Yönetmenliğini yapmaktadır. 2010 yılında İzmir ..

Hümeyra SARIAL / Görsel Yönetmen

Görsel Yönetmen

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Hümeyra Sarıal, 20 senelik reklam ajansı ve basın sektörü deneyimleri sonucu, Modoko Life Exclusive’nin Görsel Yönetmenliğini yapmaktadır. 2010 yılında İzmir Üniversitesi Sürekli Eğitim Fakültesi Girişimcilik sertifikası alan tasarımcı, derginin konsept ve tasarım aşamalarının yanı sıra, kreatif beyin takımının da öncü kişilerindendir.