DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
KÜNYEEkibimizi yakından tanıyın!

Bayram BİLİNMEZ / İmtiyaz Hakkı Sahibi

1968 Yılında Malatya’dan İstanbul’a çalışmak üzere gelen Bayram Bilinmez, mobilya sektörüne ilk adımı Kadıköy’de mobilya atölyesinde atmıştır. Uzun yıllar bu sektörde çalışarak kendisini geliştirdikt..

Bayram BİLİNMEZ / İmtiyaz Hakkı Sahibi

İmtiyaz Hakkı Sahibi

1968 Yılında Malatya’dan İstanbul’a çalışmak üzere gelen Bayram Bilinmez, mobilya sektörüne ilk adımı Kadıköy’de mobilya atölyesinde atmıştır. Uzun yıllar bu sektörde çalışarak kendisini geliştirdikten sonra, Modoko’da kendi işinin patronu olmuştur. Bayram Bilinmez, mobilya sektöründe başarılı çalışmalarını sürdürürken, Modoko’nun kurucuları arasında yer almış ve yönetimde önemli roller üstlenmiştir.

Sektörde önemli gelişmeleri yakından takip eden ve ürünlerini her geçen gün geliştiren Bayram Bilinmez, ülkemizin en önemli sektörü olma potansiyelini barındıran mobilya sektörünün gücünü ortaya çıkarmayı ve Türk mobilya sektörünün önünde bakir bir alan olarak duran dünya mobilya pazarının kapılarının, Türk mobilyacılarına açılmasını kendine amaç edinmiştir. Bu doğrultuda Haziran 2006 yılında kurulan MOBSAD (Mobilyacı İş Adamları Derneği) derneğinin kurucu üyeleri arasında yer almış ve hala aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Modoko Mobilyacılar Sitesi Yönetim Kurulu üyesi ve Reklam Komisyon Başkanı olan Bayram Bilinmez, aynı zamanda Okan Üniversitesi Ahşap İşleri Danışma Kurulu üyesi olarak görev yapmakta.

Kimyacılar Organize sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu üyesi ve Türkiye İhracatçılar Birliği (TİM) Denetim Kurulu Başkanı olarak görevlerini başarıyla yürüten Bayram Bilinmez, Modoko Life Exclusive Dergisi’nin imtiyaz sahibi olarak, sektörle ilgili deneyimlerini, yenilikçi fikirleri, dünya mobilya piyasasına ilişkin güncel haberleri ve son trendleri, tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor…

Serap ENTÜRK / Reklam Müdürü

Ankara'da doğdu. Evli ve 2 çocuk annesidir. Bilgisayar programcılığı bölümünden 1999 yılında mezun olduktan sonra, Enerji Petrol Gazetesi'nde Reklam Koordinatörü olarak reklam sektörüne ilk adımını attı. İlerl..

Serap ENTÜRK / Reklam Müdürü

Yayın Direktörü

Ankara'da doğdu. Evli ve 2 çocuk annesidir. Bilgisayar programcılığı bölümünden 1999 yılında mezun olduktan sonra, Enerji Petrol Gazetesi'nde Reklam Koordinatörü olarak reklam sektörüne ilk adımını attı. İlerleyen yıllarda fuar organizatörlüğü ve İçişleri Bakanlığı Mahalli idareler Derneğinde Dernek Koordinatörü görevini yürüttü. Bu arada eğitimini İşletme Fakültesi'nden mezun olarak tamamladı.

2004 yılında Modoko Yönetim Kurulu Asistanı olarak başladığı görevine Reklam Müdürü olarak halen devam etmektedir. Aynı zamanda Modoko Life Exclusive Dergisi'nin Yayın Direktörü görevini başarıyla sürdürmektedir.

Duygu YILMAZ / Editör

İletişim sektörüne reklam ajansında Trafikerlik yaparak ilk adımı atan Duygu Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Show TV'de 6 yıl boyunca İnteraktif Haber Depa..

Duygu YILMAZ / Editör

Editör

İletişim sektörüne reklam ajansında Trafikerlik yaparak ilk adımı atan Duygu Yılmaz, Anadolu Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklam ve Halkla İlişkiler Bölümü mezunu. Show TV'de 6 yıl boyunca İnteraktif Haber Departmanı İçerik Editörlüğü sonrası, ABD San Francisco ESL Academy'de Movie Class eğitimi aldı. Ardından "Buen Dia Family School'da" asistanlık yapan Duygu Yılmaz, ülkesine döner dönmez Tezahurad Ajansta Reklam Yazarlığı yaparak çeşitli kampanyalarda çalıştı.

Modoko'nun tam hizmet ajansı olan Tezahurad Ajans bünyesinde halen  Modoko Life Exclusive Dergisi'nin Yayın Editörü olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Hümeyra SARIAL / Görsel Yönetmen

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Hümeyra Sarıal, 20 senelik reklam ajansı ve basın sektörü deneyimleri sonucu, Modoko Life Exclusive’nin Görsel Yönetmenliğini yapmaktadır. 2010 yılında İzmir ..

Hümeyra SARIAL / Görsel Yönetmen

Görsel Yönetmen

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunu Hümeyra Sarıal, 20 senelik reklam ajansı ve basın sektörü deneyimleri sonucu, Modoko Life Exclusive’nin Görsel Yönetmenliğini yapmaktadır. 2010 yılında İzmir Üniversitesi Sürekli Eğitim Fakültesi Girişimcilik sertifikası alan tasarımcı, derginin konsept ve tasarım aşamalarının yanı sıra, kreatif beyin takımının da öncü kişilerindendir.