DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
GERİ DÖN

Arzum Bellissima serisi ile kadınlar kendi kendinin kuaförü!

Arzum Bellissima serisi saç düzleştiricileri, saç kurutma makineleri ve yeni nesil saç fırçası inovatif teknolojileriyle profesyonel saç bakımını evlere taşıyor. Arzum Bellissima serisi ile kadınlar kendi kendinin kuaförü oluyor. 
 
Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum, yılların uzmanlığı sayesinde bakımlı kadınların beklentilerine Bellissima şıklığı ile yanıt veriyor. Bellissima serisi ile güzelliğin en önemli tamamlayıcısı olan saçlar için yepyeni bir dönem başlıyor. Arzum Bellissima serisi saç kurutma makineleri, saç düzleştiricileri ve yeni nesil saç fırçası inovatif teknolojileriyle profesyonel saç bakımını evlere taşınırken, kadınlar kendinin kuaförü oluyor. İtalyan tasarımı ve teknolojisine sahip Arzum Bellissima ile saçlar tek bir dokunuşla kusursuz düzleştirme ya da mükemmel buklelere kavuşurken kadınlar, saçlarıyla daha trendi ve daha dikkat çekici bir görünüm kazanıyor.
 
 
Arzum Bellissima Serisi Ürünleri
 
Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştici
Infrared teknolojisi sayesinde kısa dalga boyları ile saçın dışını yıpratmak yerine, uzun dalga boyları ile saç telini içten dışa düzleştiriyor. Bu sayede saç telinin dışının yıpranmasını minimuma indiriyor. 
Keratin katkılı seramik kaplama plakaları ile düzleştirirken saçın bakımına da yardımcı olan Arzum Bellissima Creativity Infrared Düzleştici'nin sıcaklık ayarı  her saç tipine uygun olarak (130 ºC – 230 ºC) ayarlanabiliyor. Mükemmel bukleler için özel tasarım yuvarlak gövdeye sahip olan ürün, Dual Action System, 4’lü plaka sistemi ve Türkiye'de ilk olan Infrared teknolojisi sayesinde saçın  yıpranmasını önlüyor.
 
Arzum Bellissima Creativity İyonlu Düzleştici
Elektriklenmeyi önleyici, saçların kolay taranmasını ve parlak görünmesini sağlayan iyon teknolojisi ile öne çıkan Arzum Bellissima Creativity İyonlu Düzleştici, özel parlak titanyum plakaları ile düzleştirirken saçın korunmasına da yardımcı oluyor. Ürün, sahip olduğu hareketli plakalar ile eşit basınç uygulayan aktif plaka teknolojisi sayesinde saçın daha etkin düzleşmesini sağlıyor.
 
Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi
Yumuşak dokulu ana gövdesiyle saç kurutmayı keyfe dönüştüren Arzum Bellissima Profesyonel İyonlu Saç Kurutma Makinesi, uzun ömürlü ve güçlü hava akışı sağlayan profesyonel kuaför tipi AC motor ile evde gerçek bir fön imkanı sunarken, iyon özelliği ile elektriklenmeyi azaltıp saçın kolay taranmasını sağlıyor.
 
Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi
Uzun ömürlü ve güçlü hava akışı sağlaya profesyonel kuaför tipi AC motor ile saçları hızla kurutan, profesyonellerin tercihi Arzum Bellissima Profesyonel Saç Kurutma Makinesi, difüzör özelliğiyle kuruturken saçın doğal dalgalarını canlandırıyor.
 
Bellissima By Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası 
Bellisima by Arzum Yeni Nesil Saç Fırçası, entegre ısı sistemi sayesinde kadınları kısa sürede bakımlı ve kuaför eli değmiş gibi görünen saçlara kavuşturuyor. 
 
 
Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:
Türkiye’de elektrikli ev aletleri sektörünün pazar lideri konumunda olan Arzum, 1966 yılında kuruldu. Dünyanın pek çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Arzum, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü, tava-tencere ve aksesuarlar olmak üzere 8 ürün kategorisinde; 250’den fazla ürünü ile bulunuyor. Arzum’un uluslararası operasyonları Hong Kong ve Münih’te bulunan ofisler dışında dört kıtaya yayılan 30’a yakın ülkede sahip olduğu geniş dağıtım ağını kapsıyor. ‘Yenilikçi’, ‘tutkulu’, ‘samimi’ ve ‘özenli’ olmak şeklinde sıraladığı değerleriyle Arzum, kuruluşundan bu yana müşterilerine en iyi teknolojiyi ve ürünleri sunmakta. TGI Global’in araştırmasına göre Türkiye’nin en çok tercih edilen ilk 10 markası arasında yer alan Arzum ürünleri, Türkiye’de 10 milyondan fazla evde kullanılmaktadır.  www.arzum.com.tr
SOSYAL MEDYA
DİĞER HABERLER
GELECEK SAYIDA
Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi - Ümraniye/İSTANBUL
2015 © Copyright © Modoko. Tüm hakkı saklıdır. Materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.