DUYURULAR :
  • “ Modoko Life yeni sayısı yayında! Tükenmeden hemen almanızı öneririz. “
  • “ Modoko Life Exclusive D&R'da... “
  • “ Ve Dergimiz 3 Yaşında! “
GERİ DÖN

Adalılar Mobilya 3 Kuşaktır Mobilya Üretiyor...

Modoko’nun değerli markalarından biri olan Adalılar ve yan kuruluşu Innovation’ın ortağı Cengiz Adalı ile mağazanın geçmişini ve mobilya dünyasında var oldukları süreci konuştuk…
 
“Modoko’daki geçmişimiz yaklaşık 15 seneye dayanıyor. Şu anda ben 3.kuşağım. Benimle birlikte 2 kardeş; Yakup Adalı ve Cengiz Adalı işin başında. Bir mağazamız daha var, ondan da babamız Mehmet Adalı sorumlu. 
 
 İşin ilk başlandığı yer Edirnekapı-Fatih. 1945 senesinde başlıyor hikayemiz aslında. İlk başlayan babam değil, dedemdir. Yaklaşık 4-5 sene öncesinde Innovation markasının distribütörlüğünü aldık Türkiye'de. Bu marka üzerine daha çok 4 senedir yoğunlaşıyoruz. Amacımız farklı noktalara bayilik vermek ve bu markayı ülkemizde yaygınlaştırmak. Şu an için 2 bayiimiz var Avcılar’da. Türkiye'nin hemen hemen her yerinde şube açmak istiyoruz. Arap ülkelerine ihracatımız var. Libya, Kuveyt gibi. Şu an için Dubai'de yok ancak neden olmasın. Ağırlıklı olarak toptan değil de perakende satışlarımız var. Emirliklere de hitap ediyoruz. 
 
Bu senenin modasında pastel, pembe, sarı, yeşil, mavi gibi renkler hakim görünüyor. Türkiye'nin belirli noktalarından Innovation bayiliğiyle ilgili çok talep var. Bir süre sonra belirli noktalarda ancak ilk etapta, büyük şehirlerde bayii açmayı hedefliyoruz. Fuarlar noktasında daha çok Almanya Köln gibi bölgeleri tercih ediyoruz. Daha çok yurt dışındaki fuarlara katılmayı tercih ediyoruz. 
 
Cengiz Adalı
 
SOSYAL MEDYA
DİĞER HABERLER
GELECEK SAYIDA
Yukarı Dudullu Mah. Modoko Mobilyacılar Sitesi - Ümraniye/İSTANBUL
2015 © Copyright © Modoko. Tüm hakkı saklıdır. Materyallerin izinsiz kullanılması yasaktır.